13:22, 25 червня, 2024 року
8 років за хайп | Кримінальний дайджест
Кримінал

СБУ затримали двох блогерів , які засвітили військові обʼєкти у соцмережах. 

Перший мешканець із Запоріжжя, який для популяризації власного телеканалу викладав відео з позиціями ЗСУ на Харківщині та Запоріжжі. Також вів трансляції перевезення техніки Сил Оборони. Другий горе-блогер з Вінниці виклав відео військового гелікоптера з позначкою геолокації. Тепер вони позбавлені волі на 8 років.

На  Дніпропетровщині судитимуть групу наркоділків.

До їхнього складу входило 10 осіб.Вони облаштували кілька лабораторій в яких виготовляли амфетамін. Покупців шукали через телеграм канали. За місяць збували 8-10 кг амфетаміну. Це приносило до 10 мільйонів прибутку. Тепер ув'язнені на 12 років.

Правоохоронець у місті Одеса вирішив збирати побори з торговців рибою.

Погрожуючи вилученням товару заставляв платити данину по 25 тисяч гривень на місяць. Так заробляв 150 тисяч гривень на місяць.Чоловіку загрожує 8 років ув'язнення.

До поліції Хмельниччини надійшла інформація про те, що чоловік шукає кілера.

З'ясувалося, що голова будівельного кооперативу хоче позбутись конкурента замовмвши кілера. Поліцейські провели спецоперацію. Представившись кілером правоохоронці погодились взяти замовлення і надіслали замовнику фото вбитої жертви. Він розрахувався з кілером і його затримали. За подібні злочини в Україні - довічне ув'язнення.

Більше кримінальних новин дивіться тут