8:31, 5 липня, 2024 року
Антитіла презентують нову роботу «Поламані»
Антитіла

АНТИТІЛА –  популярний український музичний гурт, що має у своєму репертуарі спільну з Ed Sheeran пісню, а також неодноразові  live performance із Bono та U2. Володарі рекорду Книги Рекордів України.

Днем свого народження Антитіла вважають 21 червня 2008 року. Саме цього року команда оприлюднила свій перший альбом гурту “Будувуду” і почала свій музичний шлях від тісних пабів до великих стадіонів.

За час свого існування склад гурту Антитіла змінювався кілька разів. Незмінним лідером бенду залишається Тарас Тополя, який є автором більшості текстів.

До нинішнього складу входять п'ять музикантів:

  • Тарас Тополя — вокал, музика, лірика;
  • Сергій Вусик — клавішні, музика, аранжування;
  • Дмитро Водовозов — ударні;
  • Дмитро Жолудь — гітара;
  • Михайло Чирко — бас-гітара.

Лідером та солістом гурту, а також співавтором музики та лірики є Тарас Тополя.

Окрім музичної діяльності Тарас відомий своєю активною громадянською позицією, є засновником благодійного фонду “Антитіла”, спікером Молодіжної Ради при Президенті України, а також чинним військовослужбовцем 130 окремого Батальйону ТРО м. Києва, як і його колеги по групі - директор гурту, автор музики, клавішник Сергій Вусик та гітарист Дмитро Жолудь. З першого дня широкомасштабного вторгнення росіян музиканти пішли добровольцями на фронт і почали нести службу в якості парамедиків.

Як війна вплинула на творчість гурту Антитіла дивіться тут

Антитіла презентують нову роботу «Поламані» у ранковому шоу "Прокидайся"

Ця пісня – це, звісно, й саморефлексія. Через історію одного дивака ми розповідаємо про себе, розповідаємо про всіх нас, тих, хто серед колосальних потрясінь відчуває себе «трохи поламаними», навіть якщо не визнає цього, водночас залишаючись незламними. Ми по-іншому не можемо, навіть коли самі неймовірно потребуємо допомоги і підтримки, ми, в першу чергу, йдемо рятувати інших, рятувати душі, лікувати рани, віддавати, боротися за когось! – говорить Тарас Тополя.