15:41, 21 червня, 2024 року
Боротьба інтелекту | Розробка волонтерів
Розробка волонтерів

Про кмітливість і винахідливість українців чули всі. Наші військові вже не раз доводили у протистоянні з воргогом озброєним до зубів, що війна — це не лише боротьба техніки, а й інтелекту. Муляжі з дерева виглядають як реальна техніка. Русня думає, що зараз знищить жирну ціль і  по фанері своїми ракетами за сотні тисяч доларів. Яку ще користь приносять ці вироби і як вони допомагають нашій армії?

Руслан Клименко - голова благодійного фонду “На часі”. Волонтерською діяльністю займається з часів повномасштабного вторгнення. Він відремонтував та передав 170 автівок для військових на фронт, а згодом отримав незвичний запит від захисників. У нього попросили макети, муляжі військової техніки.З цього моменту зародилась нова ідея, що дос допомагає військовим берегти їхні життя. Фото з інтернету, бажання допомогти і наполеглива праця створили перший виріб, що на око ніяк не відрізнити від оригіналу.

Як це відбувається дивіться у сюжеті тут

Такі пристрої не тільки приймають на себе снаряди чи дрони, вони допомагають вичислити позиції ворога. Муляжі з дерева виглядають як реальна техніка. Ворог думає, що зараз знищить ціль і б'є по фанері своїми ракетами за сотні тисяч доларів.