12:11, 27 червня, 2024 року
Дебати Байдена і Трампа
Дебати

Дебати Байдена і Трампа: FT назвало 5 головних “точок зіткнення", Україна серед них.

Питання війни в Україні та Газі стануть одним із предметів розбіжності на дебатах, прогнозує FT.

В Атланті, штат Джорджія,ввечері відбудуться перші передвиборчі дебати між двома головними кандидатами на пост президента США: сучасним президентом Дональдом Трампом і його опонентом, колишнім віце-президентом Джо Байденом. 

Американці 90 хвилин будуть спостерігати вирішальні дебати.Це буде перша за 4 роки зустріч Джо Байдена і Дональда Трампа. Це буде цікаве видовище зважаючи на те, що суперники мають різний темперамент.

Одним із головних питань є чи в змозі 81-річний Байден і 78-річний Трамп протриматися ще чотири роки?

90-хвилинна трансляція супроводжуватиметься лише двома рекламними паузами. Це дасть мільйонам американців можливість оцінити витривалість обох кандидатів. Жодному з них не дозволяється виходити на сцену із записами або іншими підготовленими матеріалами, хоча їм видадуть ручку і папір, щоб робити нотатки. Кандидатам буде надано дві хвилини на відповіді й одна хвилина на спростування.

Ці дебати відбудуться за новим форматом, де кожен кандидат матиме обмежений час на відповіді і спростування, з жорстким контролем над ходом подій.

Трамп може критикувати Байдена за його підходи до цих конфліктів, підкреслюючи свою здатність до швидкого вирішення ситуації.

У свою чергу, Байден може використовувати ці платформи для критики Трампа, особливо у контексті його зовнішньої політики і ставлення до Росії та Близького Сходу.

Також, очікується, що в дебатах будуть затронуті такі гострі соціальні теми, як імміграція та репродуктивні права жінок, які стануть ключовими пунктами протистояння між кандидатами.