10:27, 26 червня, 2024 року
Як зупинити вимирання нації?
Що не так?

Буремні 90-ті буремно вдарили по українській демографії. Кількість населення в молодій незалежній Україні невпинно зменшувалась. Економічна криза, величезна кількість скорочень та безробіття через що люди втомившись від копійків стали масово виїжджати за кордон з бажанням покращити фінансовий статус своєї сім'ї. Тому що навіть одна дитина в сім'ї це вже було розкішшю. Кожного року населення України зменшувалась приблизно на 456 000. По факту люди виїжджали, але їх залишали в чисельному обліку України.

1994-2004 роках еміграція була не єдиною проблемою зменшення населення. Деградація медичної системи призвела до високої смертності. Модель однодітної сім'ї домінувала серед населення. Для піднесення духу в Україні виходили соціальні ролики. Один з них впевнено запевняв що українців 52 мільйони мотивуючи людей цей ролик крутився на екранах близько 10 років.

У 2023 році Україна посіла останнє місце за народжуваністю порівняно з країнами Європи.

Причини годі й шукати . Ще задовго до початку війни на жінку збільшилось навантаження. Дистанційна форма освіти, домашні справи, робота, розвиток, а потім щей чоловічі обов'язки, тому що українські чоловіки покинули домівки і стали на захист країни.

🔺Підписуйтесь на канал, щоб не пропускати нові випуски!

https://www.youtube.com/@weuaplus

У цьому випуску ми з'ясуємо, що сталося з Україною за роки незалежності та чому населення країни значно зменшилося. Розглянемо економічні кризи, хвилі еміграції, зміни у репродуктивній поведінці та деградацію медичної системи, які вплинули на демографічну ситуацію. Дізнаємося, чому популярна реклама 90-х з цифрою 52 мільйони стала міфом та як українці реагували на ці зміни.