13:11, 3 липня, 2024 року
Канье Уест 2.0
Нік Кеннон

43-річний Нік Кеннон застрахував свої геніталії на $10 мільйонів, повідомляє Entertainment Tonight.

Знаменитість, яка має 12 біологічних дітей від різних жінок, назвав свої репродуктивні органи «найціннішим активом».

Ця страховка була здійснена в партнерстві з компанією, що виробляє органічне мило і засоби для чоловіків, але Кеннон підкреслив, що вона не показує, що він має плани розширювати своє сімейство в найближчий час.

«Я просто стежу, щоб щось не пішло не так», — додав він.

Нещодавно його син Легендарі відсвяткував своє друге день народження, і Кеннон вражений, як швидко росте його малюк і його розвиток.

«Я серйозно, я дуже вражений, просто йдучи з його соціальних навичок. Я маю на увазі, що він один із тих дітей, у яких така індивідуальність і які дуже говіркі — навіть у два роки! Очевидно, що у мене є багато дітей, які зможуть побачити, як він стане більш товариським, і він, здається, створений для цього світу», — додав Кеннон.

Актриса Бре Тьезі, мати Легендарі, також поділилася позитивними враженнями про Кеннона як батька.

«Він дуже добре з цим справляється. Мені здається, саме тому ніхто ніколи нічого не чує поганого про нього, тому що ми всі щасливі. Ми всі змушуємо це працювати. Він така хороша людина, щиро, і йому дійсно не байдуже, і він дійсно хоче бути там, і він ніколи нічого не зіпсує. Коли ти щось робиш, стає легше, тому що ти знаєш, що він докладе зусиль і з’явиться», — сказала вона.

Крім сина від Тьезі, Кеннон також є батьком ще 11 дітей від кількох інших жінок.