15:20, 24 червня, 2024 року
Мобілізація без відвідування ТЦК
ТЦК Мобілізація

У планах для мобільного додатку "Резерв+" для військовозобов'язаних передбачено впровадження онлайн-ректрутингу через систему "Доброволець", яку вже використовують рекрутингові центри. 

Олег Берестовий, керівник управління інформаційних технологій Міністерства оборони, у своєму інтерв'ю порталу DOU пояснив, що нова функція забезпечить повну автоматизацію рекрутингового процесу. 

До застосунку також будуть додані такі функції:

  • Електронне направлення на проходження ВЛК;
  •  Онлайн-рекрутинг для подання резюме до тієї військової частини, яка безпосередньо цікавить людину;
  • Онлайн-навчання для військовозобов’язаних для підготовки до військової служби. Воно складатиметься з відеоуроків, тестів, також після їх проходження видаватиметься відповідний сертифікат.

Нагадаємо, нещодавно у мобільному застосунку “Резерв+” з’явилася можливість виправити свої дані онлайн. Однак зміна та уточнення даних онлайн доступне лише чинним військовим чи у разі відсутності даних в застосунку.

У майбутній версії додатку українці зможуть подати резюме та отримати відповідь, що стосується подальших етапів рекрутингу. 

Також буде можливість перевірити, чи є підрозділ пріоритетним, а також отримати інформацію щодо можливих наступних кроків.