11:16, 4 липня, 2024 року
Наркотична косметика | Кримінальний дайджест
Кримінальний дайджест

Поліцейські затримали двох жителів Дніпропетровщини, які приїхали до Одеси, щоб підпалювати квартири.До правоохоронців з різницею у кілька днів звернулись три жінки з різних районів Одеси, що хтось намагався підпалити їхнє житло. Заявниці знаходили килимки обпалені вогнем та пляшки з невідомою сумішшю. Виявилось що злочинці готувались і заздалегідь приїхали в Одесу. Заливали вічок фарбою. далі спеціальною рідиною поливали килимки і втікали до Кривого Рогу. Наслідувачам Полтавського палія загрожує до 10 років позбавлення волі.

Четверо чоловіків вирішили чи то перепливати Тису чи то піти в брід. Спритники несли гумовий човен з рятувальними жилетами в бік рубежу. За 350 метрів до кордону втікачів зупинили. Один так поспішав, що в човні загубив кросівок. За свій незавершений вояж один із втікачів заплатив $6 000.

Постачали кокаїн, екстазі та гашиш під виглядом косметичних засобів. Національна поліція перекрила наркотрафік з Європи. Злочинці маскували наркотики у предмети косметики. Наркобізнес організував 32 киянина та шестеро його друзів.

Про ці та інші кримінальні новини дивіться у сюжеті “Прокидайся”