13:27, 26 червня, 2024 року
Переплисти Тису на iPhone
Тиса, мобілізація

Додаток для iPhone дає змогу спробувати подолати течію Тиси, яка заважає втікачам опинитися за кордоном України. Користувачі можуть змагатися з іншими охочими, які проходять віртуальні випробування.

Військовозобов'язані та невійськовозобов'язані українці отримали можливість спробувати переплисти річку Тиса, не ризикуючи своїм життям. Для цього їм достатньо встановити додаток для iPhone під назвою Tysa. 

Автор додатку, яким можуть скористатися гравці віком від 4 років, пояснив, що багато людей чули про Тису, тож час спробувати, що ж це за річка. Завдяки програмі можна спробувати переплисти водну перешкоду, при цьому руху заважатиме швидка течія та рівень води. 

Щоб просуватися вперед, потрібно клацати ("тапати") по екрану, зазначено в описі.

Якщо зробити це швидше за інших, можна встановити рекорд і порівняти своє досягнення з досягненнями інших гравців. Крім того, можна відкрити додаткові можливості: що мається на увазі, стане зрозуміло, якщо встановити додаток.

На порталі App Store зазначено, що автор гри Tysa - Vladyslav Briukhovetskyi. Програмі не потрібно давати доступ до геолокації, доступні мови - українська та англійська, вартість - безкоштовно.