11:41, 24 червня, 2024 року
Підбір б/у авто | Які є ризики?
б/у авто

Українці стали купувати більше вживаних авто із Сполучених Штатів.

Їх продажі зросли у два з половиною рази. У травні в Україні зареєстрували три тисячі вісімсот таких машин. Майже половина з них - а точніше 46 відсотків - мають бензиновий двигун. 34 відсотки - електричний. 13 відсотків машин оснащені дизельними двигунами. Решта - це авто з гібридними двигунами або з газо-балонним обладнанням. Купівля вживаного авто зі США - справа дещо ризикована.  Перша проблема яки найчастіше зустрічається у авто з Америки - залита водою електроніка.

Друга: 90% авто із США були у ДТП. Добре, що існує прилад, який вимірює товщину лаку та фарби на авто і фіксує дефекти.

При огляді салону авто, потрібно дивитись на панелі, оббивку та чохли. Вони не повинні мати пошкоджень, або розривів. Під килимки теж варто глянути, там не повинно бути вологи.

Корисні поради для підбору авто дивіться тут

Двигуну потрібно приділити особливу увагу також усім електронний компонентам, що будуть у вашій майбутній машині. Все що має несправність може бути приводом для торгу з продавцем, або ж вашою майбутньою проблемою, що зазвичай влітає у гарну копійочку. 

Якщо машина вам сподобалась, то варто відвідати з нею СТО, там і комп'ютерна діагностика і корисна порада від професіоналів.

Їх продажі зросли у два з половиною рази. У травні в Україні зареєстрували три тисячі вісімсот таких машин. Майже половина з них - а точніше 46 відсотків - мають бензиновий двигун. 34 відсотки - електричний. 13 відсотків машин оснащені дизельними двигунами. Решта - це авто з гібридними двигунами або з газо-балонним обладнанням. Купівля вживаного авто зі США - справа дещо ризикована.