15:53, 2 липня, 2024 року
Розвідка США | Спецслужба SAD
SAD

Управління Спеціальних Акцій, або коротко SAD - окремий департамент центрального розвідувального управління США. Головна задача бійці - проведення спеціальних прихованих операцій у всьому світі. Оперативники проводять досить широкий спектр завдань. У структурі SAD існує два головних відділи:

  • Перший відповідає за тактичні воєнізовані операції.
  • Другий за проведення заходів політичної дії.

Бійців до лав відбирають з найелітніших підрозділів США. І тренують їх за методиками SADу. Бійців SAD неможливо впізнати на вулиці навіть під час виконання завдань, вони не мають жодних позначок чи уніформи, все настільки засекречено, що уряд заперечуватиме будь-який зв'язок з цими особами. Вони вміють маскуватись, у паніці, будуть панікувати з усіма, розмовляти з акцентами. 

Перші операції підрозділ провів ще під час Другої Світової війни. Тоді таємні угрупування ще не мали свій офіційний спецпідрозділ та вже ж змогли змінити хід історії. Паралельно з проведенням таємних операції спецпризначенці начали і інші війська. Окрім фізичних методів підготовки бійці проходять навчання з психологічних методів впливу, завдяки цьому мають мережу шпигунів у знатних колах. Проводять психологічні операції такі як “чорна пропаганда”, з найголовніших місій - таємне втручання у вибори інших країн. Про існування цього підрозділу стало відомо лише у 2001 році. Як пройшла спецоперація в Афганістані та про інші секрети спецрозділу дивіться у сюжеті.