13:50, 25 червня, 2024 року
Теракти на росії | Дагестан бунтує
Теракти на росії

У неділю ввечері у російській республіці Дагестан озброєні чоловіки обстріляли синагогу і церкву. Практично у той самий час невідомі відкрили вогонь по посту ДПС. Внаслідок нападу загинуло щонайменше 20 людей. З них 17 правоохоронців. Російські посадовці одразу ж звинуватили Україну у цих подіях та НАТО.Все дуже просто “Бий своїх, щоби чужі боялись”. Людське життя для росіїї нічого не означає.

 Дагестан це багатонаціональна республіка у росіїї. Відома гарячим новором та радикальними поглядами. Це одна з найбідніших територій росії. Там практично кожна вулиця це окремий етнос зі своїми правилами.

Якщо б ви і хотіли десь пошукати найменш "російський" регіон в росії, то далі Північного Кавказу годі і шукати. По перше, цивілізація на цих теренах була вже тоді, коли пращури московитів ще їли своїх соплеменників (згідно Геродота). А політичне життя вирувало тут вже тоді, коли москви ще не було. Терени Дагестану стали місцем запеклої боротьби імперій, в основному Перської та Османської. Лише в 1723 році тут вперше з’являється московія, і отримує приморський Дагестан в якості трофею за перемогу над персами. Формально весь Дагестан відійшов в сферу інтересів росії після війни з Іраном, за Гюлістанським мирним договором 1813. Але фактично, горці плювати хотіли на ці договори, адже вони ніколи і не належали ніякому перському шаху.  

Тож теракти, які відбуваються у Дагестані це не новинка, а стабільне явище через змішаність культур та високий рівень курупції. Є велика підозра, що політика, яка зараз править дагестанцами залучає чоловічу частину населення до війни з Україною, тому протистояння, що почались ще 2022 році не завершуються й досі. І люди борються у свій спосіб. Російська політика звісно ж не визнає цього і далі обмежуватиме свій народ звинувачуючи, як завжди інших у цих проблемах.

Дізнайтесь більше у сюжеті "ПРОКИДАЙСЯ"