12:03, 21 червня, 2024 року
Україна проти Словаччини
футбол

Сьогодні, 21 червня, збірна України у Дюссельдорфі зіграє другий матч групового раунду Євро-2024 проти команди Словаччини.

Перший матч групового етапу Чемпіонату Європи з футболу 2024 року збірна програла Румунії із рахунком 0:3. 

“Усі відповідальні за поразку від Румунії. У цьому винні і тренер, і гравці. Я не вгадую зі складом, а підбираю футболістів, які на даний момент більше підходять під тактику, краще готові фізично й готові грати на такому рівні. Чемпіонат Європи — це найвищий рівень. Кожен уболівальник має своє бачення, вважає, що сто відсотків були якісь проблеми зі складом. Але я так не вважаю, і я вдячний гравцям, які вийшли на заміну. Вони допомогли нам, але, на жаль, рахунок не змінився.

Ця гра була дуже важливою для всієї країни. Після матчу футболісти поговорили між собою, запитали, чому була така віддача. Це абсолютно нормально, коли хлопці спілкуються між собою. Я вийшов із роздягальні, бо гравці мене попросили про це, — вони хотіли окремо поговорити між собою», - прокоментував Ребров.

У п’ятницю, 21 червня, наша національна команда проведе другий матч групи «Е» на Євро-2024. Суперником «синьо-жовтих» стане команда Словаччини.
Наші футболісти виступатимуть у жовтому, а словаки – у синьому. 
Гра відбудеться у німецькому Дюссельдорфі, на «Дюссельдорф-Арені». 
Початок гри о 16:00 за київським часом.

Що стосується нашого суперника, то Словаччина посідає 45 місце в оновленому рейтингу Міжнародної федерації футболу (ФІФА). Україна ж йде у переліку на 24 місці. 

Перед поєдинком українська команда провела передматчеве тренування, на якому акцент був зроблений на тактичній підготовці та виконанні стандартних ситуацій. 

За словами Олександра Зінченка, очікується складний матч, але збірна готова боротися за перемогу.

ПОДИВИТИСЬ ГРУ МОЖНА НА на місцевих телеканалах суспільного мовлення та на медіасервісі MEGOGO.