13:26, 1 липня, 2024 року
Ухилянт морпіх | Кримінальний дайджест
Кримінальний дайджест

Правоохоронці викрили 35-річного львів'янина, який шукав ухилянтів через телеграм канали. Зловмисник пропонував допомогу у незаконному перетині кодону за грошову винагороду. Свої послуги оцінював у $ 5000. Для конспірації злодій задіяв кур'єра, який мав передати йому гроші та документи. Але це не врятувало шахрая від затримання і правосуддя. 

Прикордонники на пропускному посту біля Румунії затримали мікроавтобус з пасажиром у військовій формі. Чоловік стверджував, що він є морським піхотинцем у відпустці. Для підтвердження слів надав військовий квиток. Документ викликав сумніви у прикордонників, після перевірки виявилось, що чоловік був звільнений з посади ще у 2019 році. Запис про поновлення на службі чоловік зробив сам, він не був підтверджений печаткою.Після огляду набір речей показав, що чоловік збирався незаконно перетнути кордон.

За 200 метрів від Мукачівського прикордонного загону,зупинили мікроавтобус, де 17 чоловіків призовного віку.Цих чоловіків об'єднувало бажання незаконно потрапити до Угорщини. Наразі слідство взялось за розслідування і шукає причетних. 

Про ці та інші примінальні події у випуску "Прокидайся"