15:06, 9 липня, 2024 року
Вибухові подарунки | Надзвичайні події України
Надзвичайні події України

- Незвичайні сувеніри намагалась провести українка в Угорщину. На Закарпатті під час огляду на пункті пропуску собака навчаний шукати вибухівки, знайшов несподіваний сувенір у її сумці. У сумці був корпус і запал від гранати та патрон. Дівчина пояснила, що везла ці подарунки друзям у Будапешті. Прикордонники вилучили знахідку і повідомили про це поліцію.

- Починав з того, що поливав брудом українців у соцмережах, закінчив тим, що допомагав росіянам готувати удари по нафтобазах та літовищах сил оборони. СБУ затримала громадянина України, який працював на ФСБ. Він діяв на території Київщини та Чернігівщини. Їздив машиною, шукав військові об'єкти і передавав координати росіянинам. Зрадника затримали на гарячому. Тепер йому загрожує довічне ув'язнення. 

- Прикордонники Одещини затримали 35-річного чоловіка, що намагався нелегально переправити за кордон трьох українців. Горе бізнесмен вирішив зазделегідь домовитись з працівницею ДПС, запропонував їх $5 000 за прохід кожного з нелегалів, а сам взяв з клієнтів по $8 000, але оборудка зірвалась. Прикордонниця грошей не взяла, натомість вона повідомила правоохоронців. 

- Правоохоронці знайшли незаконно виготовлені цігарки. Мережа підпільних фабрик знаходилась в Київській та Миколаївській областях. Потужності виробництва дозволяли виготовляти до 80 тисяч пачок на день. Це приносило організаторам 30 млн гривень щомясяця. На них працювали місцеві жителі. Замовлення приймали виключно через власний сайт та телеграм канал, без персонального спілкування.

Про ці та інші кримінальні новини дивіться у сюжеті “Прокидайся”.