15:06, 19 червня, 2024 року
Всеукраїнська "ДрукАрмія"
Надрукуй Перемогу

А поки наші військові нищать окупантів на фронті, в тилу з'явилася ще одна армія. І що найцікавіше, вони роблять значний вклад в нашу перемогу не виходячи з дому. Хоч ці люди не тримають зброю в руках, але те що вони роблять, просто на балконі своєї квартири, допомагає знищити ворога. СТО , що поєднадне з друкарнею на  3Д принтерах. Хлопці не стояли осторонь і придумали яким чином зможуть бути корисими і наблшизити перемогу. Спеціальну програму вони завантажуть в принтер, а принтер у свою чергу створює спеціальний заряджувач для АК47.

Наразі до проекту долучилось понад 8 тисяч друкарів з усієї України. Хтось друкує з дому, хтось у друкарні, деякі волонтери почали створювати спеціальні ХАБи. Один друкарський принтер може надрукувати близько 100 виробів на добу. Долучитись до волонтерів можна через сайт “ДрукАрмія”. А ще треба придбати власний 3Д принтер, у команді допоможуть підібрати прилад на будь-який гаманець.

Виявляється, що на 3Д-принтері можна виготовити навіть бомбу, яка допоможе знищити, наприклад, якийсь склад боєприпасів ворога. А головне, все це буде високоякісним і безкоштовним для бійців ЗСУ.

Дивіть більше про "ДрукАрмія"