14:35, 26 червня, 2024 року
Всі на пляж! | Курортний сезон в Одесі
туристичний сезон

Одеса в розпалі туристичного сезону. Офіційно більшість пляжів ще не відкриті, відсутні рятувальники, неперевірене морське дно, деякі пляжі далеко від укриття. Та заборони і поради утриматись від такого відпочинку мало кого зупиняють. Деякі відпочиваючі нарікають на відсутність комфорту, тому що мерія зачинені пляжі ще не облаштувала. Зате комфорт пропонують пляжні комплекси, там є все: роздягальні, ліжка, шезлонги, їжа і зручності. Ці комплекси відкриті ще з травня, ціни залишаються минулорічні.

Цього року є вже навіть хоч і єдиний та офіцій пляж, на якому чиновники документально дозволили відпочивати. Із зоною платних послуг та інклюзивною територією. Оснащене укриттям первинним та запасним, три рятувальника, охоронці, що щогодини оглядають територію, човни, жилетки, біноклі. Розуміючи потрібність відпочинку ці пляжі теж заповнені людьми.

Морську воду регулярно перевіряють.Щотижня проводиться збір на холеру морської води. Минулого року після підриву Каховської ГЕС брали пробу води кожні три дні. Результати зашкалювали по багатьох показниках. Цього року такого немає, але на 5-ти найпопулярніших пляжах Одеси знайшли кишкову паличку.

Дивіться як відпочиває Одеса тут