16:43, 27 червня, 2024 року
Втекло колесо | Дайджест ДТП
ДТП

Небезпечні пригоди водіїв прямо тут

У Дніпрі вантажівка перевернулась на бік. Перевозили металобрухт, вантаж змістився в бік, через це причіп нахилився, а потім перекинувся разом з тягачем, водій не постраждав.

У Києві під час руху по трасі у автівки відпало колесо і вдарило по машині, що їхала по сусідній смузі. Люди в ДТП не постраждали.

Не змогли розминутись на майже порожній трасі мотоцикл та позашляховик. Водій автівки, що була попереду, пригальмував на світлофорі, хоч він увімкнув режим повороту, його маневр був непередбачуваний для мотоцикліста. Мотоцикл на швидкості врізався у бампер позашляховика. Водія мотоцикла госпіталізували.

У Кривому Розі під час відключення світла зіштовхнулись вантажівка та пасажирський автобус. Виключені світлофори на дорозі передбачають інші правила. Водій вантажівки мав пропустити мікроавтобус, але не зробив цього Як наслідок, від удару автобус перекинувся на бік.За попередніми даними постраждали 22 людини, 4 у важкому стані. 

Два хлопці катались на швидкості на електросамокаті, їхали по тротуарі. Не встигли зреагували на маленьку дівчинку, що вибігла за м'ячем і збили її. Після свого вчинку просто втекли.