10:12, 3 липня, 2024 року
Зрадниця в перуці | Кримінальний дайджест
Кримінальний дайджест

У рейсовому автобусі з Німеччини , прикордонники виявили приховані ніші наповнені айфонами. Всього вилучили 120 смартфонів. Вартість девайсів визначає експертиза. Слідство триває. 

СБУ затримали в Одесі агентурну групу фсб, вона складалась з двох військовослужбовців та місцевої жительки. За завданням кураторів зрадники шукали місце ППО в місті. Ще одним завданням було встановлення бездротових камер в місті. Для конспірації використовували таксі, а їхня спільниця постійно змінювала перуки.Для спілкування з кураторами зловмисники використовували окремі телефони. Агентів ФСБ було арештовано під час фотографування заборонених об'єктів. Тепер зловмисники за гратами.

Перевізник із Закарпаття за один раз вирішив здійснити відразу два правопорушення. Він займався незаконним перевезенням чоловіків за кордон. Щей прихопив з собою контрабандні цигарки. Для цього облаштував у автобусі приховану нішу. За вояж з одного пасажира водій взяв $10 000. Тож водій під обшивку авто зпакував 20 тисяч пачок цигарок. Наразі жадібний водій замість двойної вигоди понесе подвійне покарання.

Про ці та інші кримінальні новини дивіться у сюжеті “Прокидайся”