14:15, 28 червня, 2024 року
Байден проти Трампа: американці назвали переможця
Байден проти Трампа

CNN повідомив, що після дебатів між Джо Байденом і Дональдом Трампом дві третини глядачів вважають переможцем Трампа. 

67% респондентів сказали, що Трамп показав кращий результат під час дебатів, 33% — що Байден. До дебатів ті самі виборці вважали так: 55% передбачали, що Трамп покаже кращий результат, ніж Байден, а 45% були за Байдена.

У 2020 році, на попередній зустрічі цих же кандидатів, спостерігачі за дебатами вважали, що Байден перевершує Трампа в обох раундах.

81% опитаних 27 червня, які до того вже обрали, за кого голосуватимуть, стверджують, що дебати не вплинули на їхній вибір. Ще 14% сказали, що переглянули, але не змінили своєї думки. Лише 5% відповіли, що передумали.

Більшість (57%) також не впевнені в здатності Байдена керувати країною, тоді як 44% не впевнені щодо змоги Трампа.

Загалом серед спостерігачів за дебатами 48% сказали, що вони б проголосували лише за Трампа, 40% — лише за Байдена, 2% — розглядають обох кандидатів, 11% — ні за кого з них.

Це випливає з опитування телеканалу.

За даними ЗМІ, Трамп отримав 67% голосів глядачів, в той час як у Байдена було лише 33%. 

Після цих дебатів у демократичній партії почали обговорювати можливість зміни кандидата на президентських виборах через слабкий виступ Байдена і його проблеми з висловлюванням.

Також варто зазначити, що Байден виголосив ім'я Володимира Путіна сім разів, що також відзначили журналісти, а Трамп 16 разів згадав Росію під час свого виступу.