12:56, 2 липня, 2024 року
Цинічний шахрай | Кримінальний дайджест
Кримінальний дайджест

Правоохоронці затримали шахрая, який виманював гроші у людей під приводом допомоги українським військовим. 42-річний житель Житомира розміщував у соцмережах фейкові оголошення про збір коштів про допомогу пораненим захисникам.При цьому зловмисник навмисно розміщував фото реальних людей, які насправді потребували допомоги. За попередніми даними зловмисник ошукав десятки людей. Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Поліція припинила діяльність злочинної групи , яка видурювала гроші , просячи їх позичити. Зловмисники робили розсилки на голосування, яке потребувало реєстрації. Так отримували облікові дані, що дають доступ до акаунтів користувачів. Зі зламаної сторінки злодії просили позичити грошей, в повідомленні вказували власні банківські реквізити. У такий спосіб фігуранти ошукали півсотні людей. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі.

На Хмельниччині викрили злочинну групу , яка щомісяця виготовляла близько тисячі підробних документів. Організатором виявився 29-річний хмельничанин. Кожен член угруповання відповідав за свою сферу: закупка матеріалів, пошук клієнтів, створення віртуальних гаманців та виготовлення фейкових документів. Безпосередньо приміщення розміщувалось в офісних приміщеннях Хмельницького.Готові підробки надсилали поштою. В асортименті підроблених документів було посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів, документи для ухилення від мобілізації. Найдешевша підробка коштувала 8000 грн. Щомісяця виготовляли до 1000 документів. Зловмисникам загрожує до 5 років позбавлення волі.

Про це та інші кримінальні події дивіться тут.