10:50, 5 липня, 2024 року
На другому Саміті миру повинні бути представники Росії
Саміт миру

Президент Володимир Зеленський заявив, що на другому Саміті миру повинні бути представники росії, але ймовірно це не буде правитель РФ путін, тому що він боїться покидати країну.  Про це Зеленський сказав в інтерв'ю Bloomberg TV, повідомляє “УП”.

«Якщо наступний Саміт миру буде йти по тому плану, який ми передбачаємо, а другий Саміт передбачає, що буде план з усіма пунктами, як ми бачимо закінчення війни і на нашому боці буде більшість світу.

Якщо цей план буде готовий, ми організуємо другий Саміт миру і там повинні бути представники Російської Федерації, а хто це буде? Ми подивимось.

Я не впевнений, що це буде Путін. Мені здається, що він боїться виїжджати».

За словами Зеленського, США чи Китай могли б бути третіми сторонами в діалозі між РФ і Україною. Він додав, що ці країни, попри розбіжності, можуть чинити тиск, щоб зупинити Путіна.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна готує «зрозумілий і детальний» план закінчення війни, який буде готовий у цьому році. Найближчим часом Україна представить своє детальне бачення щодо енергетики, продовольчої безпеки і обмінів.