5:55, 5 серпня, 2024 року
Олімпійські чемпіони вдома | Чи задоволенні вони результатами гри?
Олімпійські ігри

У дев'ятий змагальний день Україна на Олімпіаді-2024 була представлена 17 спортсменами та здобула три медалі.

У неділю, 4 серпня, на Олімпійських іграх - 2024 в Парижі відбувся дев'ятий змагальний день. З нашим партнером компанією Favbet стежимо та вболіваємо за українську олімпійську збірну.

Цього дня Україну на Олімпіаді представляли 17 українських спортсменів, з яких семеро претендували на медалі.

"Синьо-жовті" боролися за нагороди у велоспорті (Юлія Бірюкова), стендовій стрільбі (Ірина Маловічко), спортивній гімнастиці (Назар Чепурний, Ігор Радівілов) та легкій атлетиці, де Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко завоювали  "золото" та "бронзу" відповідно зі стрибків у висоту, а Михайло Кохан завойовув "бронзу" в метанні молота.

Також цього дня свій півфінальний поєдинок провів боксер Олександр Хижняк, який раніше вже гарантував собі щонайменше "бронзу" ОІ-2024. Він здобув перемогу та позмагається за "золото".

Розповідаємо, хто з українських олімпійців змагався 4 серпня та які результати вони показали.

Результати виступів українців у дев'ятий день Олімпіади-2024 (4 серпня)

Кульова стрільба. Малокаліберний пістолет, 25 м, кваліфікація, точність, швидкострільність: Павло Коростильов (587 очок) вийшов до фіналу з третім результатом за підсумками двох етапів, Максим Городинець (584 очки) став восьмим і не увійшов до шістки фіналістів. Фінал відбудеться 5 серпня, о 10:30 за київським часом.

Стендова стрільба. Скіт, кваліфікація, другий день: Ірина Маловічко не пройшла до фіналу, показавши 24-й результат (113 очок) за підсумками двох днів відбору.

Легка атлетика. Метання молота, кваліфікація: Ірина Климець не пройшла до фіналу з результатом 66,95 метра.

Легка атлетика. Біг на 400 м з/б, кваліфікація: Анна Рижикова (55,13 секунди) та Вікторія Ткачук (58,10 секунди) напряму не пробилися до півфіналу, але ще можуть відібратися до півфіналу через втішні забіги, які відбудуться 5 серпня, о 11:50.

Велоспорт. Шосейна гонка, фінал: Юлія Бірюкова фінішувала 67-ю, відставши від переможниці на 11 хвилин і 24 секунди.

Спортивна гімнастика. Опорний стрибок, фінал: Назар Чепурний (14,899 бала) посів шосте місце, Ігор Радівілов (14,166 бала) став восьмим.

Веслувальний слалом. Каяк-крос, кваліфікація: Вікторія Ус пройшла до чвертьфіналу, фінішувавши другою у своєму заїзді. Чвертьфінал, а також півфінал та фінал відбудеться 5 серпня.

Бокс. До 80 кг, півфінал: Олександр Хижняк роздільним рішенням суддів здолав дворазового олімпійського чемпіона кубинця Арлена Лопеса та  вийшов до фіналу.

Легка атлетика. Біг на 400 метрів, кваліфікація: Олександр Погорілко не потрапив напряму до півфіналу, завершивши свій кваліфікаційний забіг сьомим з результатом 45,71 секунди. Українець спробує відібратися до півфіналу через втішні забіги, які відбудуться 5 серпня.

Легка атлетика. Стрибки у висоту, фінал: Ярослава Магучіх здобула "золото" (2,00 метра), Ірина Геращенко стала бронзовою призеркою (1,95 метра).

Легка атлетика. Метання молота, фінал: Михайло Кохан здобув бронзову медаль, показавши результат 79,39 метра.

Таким чином, після дев'ятого змагального дня Україна має шість медалей на ОІ-2024: дві золоті, одну срібну та три бронзові.