12:14, 10 липня, 2024 року
РФ влаштувала в ООН ланч із котлетою по-київськи після засідання Радбезу щодо удару по Охматдиту
ООН

 В меню російського "святкового" ланчу з нагоди свого президентства в Радбезі ООН було внесено котлету по-київськи з картопляним пюре

Після засідання Ради Безпеки ООН щодо російського ракетного удару по дитячій лікарні "Охматдит", РФ улаштувала ланч з нагоди свого президентства в Радбезі.

Основаною стравою в меню зазначено котлету по-київськи з картопляним пюре.

"Моральна деградація російської дипломатії очевидна", – сказав постпред України при ООН Сергій Кислиця після засідання Радбезу.

За його словами, спілкування за службовою необхідністю з російським постпредом Небензею стає для багатьох дипломатів нестерпним.

Він також висловив неприйняття службового спілкування з постпредом РФ Василем Небензею, додавши, що прибуття глави МЗС РФ Сергія Лаврова підвищить "рівень токсичності".

"Наступного тижня до Нью-Йорка також допустять шефа Небензі Лаврова, відтак рівень токсичності у штаб-квартирі ООН ще більше зросте. Добре, що йому хоч не дозволяють вільно пересуватися далі від радіуса, встановленого владою США", - сказав Кислиця.

На засіданні Радбезу Кислиця зазначив, що ланч, який організувала Росія, оплачений кривавими грошима.

"Не можу зрозуміти, як можна потискати руку Небензі й приймати запрошення на ланч із ним, оплачений кривавими грошима", – сказав він.