14:35, 2 липня, 2024 року
Роналду плакав на полі
футбол

У матчі Португалія-Словенія 1 липня Кріштіану Роналду розплакався після того, як не зміг забити пенальті. Його мати також не змогла стримати сліз.

Збірна Португалії на нервах змогла пройти Словенію в 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2024. Втім для головної зірки команди Кріштіану Роналду зустріч зі Словенією вдалою не стала.

Роналду не забив пенальті на 105-й хвилині, не зумівши переграти словенського голкіпера Яна Облака. Момент був дуже емоційний та відповідальний. Промах Кріштіану міг коштувати португальцям путівки до чвертьфіналу, але вони у серії пенальті все ж виграли у словенці.

Цей момент сильно засмутив форварда Аль-Насра. Після завершення основного часу. Кріштіану навіть розплакався, через що його почав втішати партнер по команді Діогу Далот.

На щастя для Роналду, йому вдалось виправитись у серії пенальті. Футболіст реалізував перший же удар Португалії та публічно вибачився перед фанатами за промах під час гри.

Зрештою для підопічних Мартінеса все завершилось успішно. Словенія не змогла реалізувати жоден з пенальті через неймовірну гру Діогу Кошти, який відбив постріли від Ілічича, Балковеца та Вербича. Нагадаємо, що в 1/4 фіналу збірна Португалії зійдеться зі збірною Франції. Зустріч відбудеться у п'ятницю, 5 липня, у Гамбурзі. Початок – о 22:00 за київським часом.