13:11, 26 червня, 2024 року
Збірна України бореться за плейоф
1/8 фінал, футбол, Євро-2024

Успішний результат над Бельгією забезпечить нашій команді вихід до 1/8 фіналу, а поразка залишить шанси на плейоф. 

Збірна України зіграє свій останній матч у групі на Євро-2024 проти Бельгії 26 червня. 

Даний суперник є достатньо непростим для нашої національної команди за стилем, але має слабкості, якими добре може скористатися команда Сергія Реброва. Саме з такими суперниками "синьо-жовті" вміють грати набагато краще.

Збірна Бельгії вміє добре грати з "автобусами", а також має в атаці достатньо яскравих індивідуально гравців.

Ніхто не сперечатиметься, що, коли Кевін Де Брюйне у формі, він один із найнебезпечніших гравців у світі. Саме таким і має бути головна зірка команди.

У капітана "червоних дияволів" є лише дві проблеми: вік і травматичність. Причому друге все частіше залежить від першого. Через травму підколінного сухожилля хавбек пропустив п'ять місяців минулого сезону.Але щойно він повернувся, Кевін одразу ж взявся робити те, що у нього виходить найкраще - роздавати передачі.Манчестер Сіті з Де Брюйне і без нього - це дві різні команди. Те ж саме стосується і збірної Бельгії. Тому дуже важливо насамперед перекрити кисень саме йому.

Є думка, що круте покоління команди вже майже відправилося на заслужену пенсію, але це не зовсім так. У складі все ще є достатньо лідерів, що до сих пір відіграють важливу роль. Більшість з них зібрана у креативі. Тренером є Доменіко Тедеско, який свого часу побудував цікаві колектив у Шальке та Лейпцигу, з "червоними биками" грав у інтенсивний футбол, тому не дивно, що нинішня Бельгія демонструє схожий стиль. 

З цим суперником збірній України буде грати набагато простіше, тому що їй зручніше виступати в сценарії матчів з топ-опонентами 

Команда Сергія Реброва вміє добре атакувати, коли є багато вільного простору і можна організовувати швидкі атаки. Збірна Бельгії точно буде давати такі можливості. Також прагматична модель гри в захисті, з якої вже користалися у попередніх зустрічах з топовими колективами, чудово працює в такому контексті матчів, де Україні треба більше захищатися і стримувати атаки суперника. Даний елемент зараз працює трішки краще, ніж деякі інші. Сподіваємося, що вдасться здобути потрібний результат і цього раз.  

Після розгромної поразки від Румунії і вольової перемоги над Словаччиною команда Сергія Реброва має по три очки, але займає останнє місце в групі через гіршу різницю забитих і пропущених м'ячів.