12:34, 10 липня, 2024 року
Фургон на пляжі змило в море
драматичний порятунок

Фургон з морозивом Kelly's застряг у піску на пляжі Харлін-Бей, Північний Корнуолл (Англія), під час припливу в неділю, 7 липня. 

Відповідно до Daily Star, намагання витягти його з води були марними через сильний приплив, і лише трактор зміг витягнути його назад на суходіл. 

Учасники події, включаючи серферів, спробували допомогти, але автомобіль застряг і не вдалося йому виїхати.

Незважаючи на численні спроби витягнути фургон із води, приплив був занадто сильним, і він так і борсався на камінні, поки трактор не витягнув його з моря.
Очевидиця Абі Фіск розповіла, що бачила, як повнопривідний автомобіль із лебідкою поруч намагався витягнути вантажівку після того, як її почала поглинати вода. Вона розповіла, що "багато серферів" та інші люди на пляжі намагалися допомогти.


"Водій фургона з морозивом їхав прямо по дну до найнижчої точки відливу. На пляжі було повно народу, це був перший справжній літній пляжний день, і він, ймовірно, хотів зробити бізнес. Але потім почався приплив, і він не зміг виїхати. Кілька людей на парковці на повнопривідному автомобілі спробували витягнути його лебідкою, але передня шина занурилася в пісок. Вони навіть спробували відбуксирувати фургон, поки він був ще у воді, але потім він повністю застряг у камінні", - розповіла очевидиця.


Представник берегової охорони сказав, що власник фургона домовився про евакуацію машини приблизно о 21:45, коли рівень води був досить низьким для евакуації.