9:27, 8 липня, 2024 року
Київ під ударом
Russia is a terrorist state

У Києві кількість поранених та загиблих після ранкової атаки росіян продовжує зростати. Також зараз розбирають завали дитячої лікарні «Охматдит» у Шевченківському районі столиці, яку зачепила ворожа ракета.

Оновлені дані щодо постраждалих оприлюднив мер Києва Віталій Кличко.

«Кількість постраждалих, на жаль, зростає. Вже відомо про 11 постраждалих. 8 із у лікарнях», – написав він.

Тим часом у Шевченківському районі Києва люди розбирають завали дитячої лікарні «Охматдит», куди поцілила російська ракета.

  • Як повідомив мер Києва Віталій Кличко, пацієнтів дитячої лікарні, куди вручила ворожа ракета, евакуюють в комунальні лікарні міста.

Ігор Клименко повідомив, що на місці події триває рятувальна операція. Волонтери допомагають співробітникам ДСНС розбирати завали.

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що дитяча лікарня Охматдит у Києві. Одна з найважливіших не лише в Україні, а й у Європі виключно дитяча лікарня. 

“Охматдит врятував та повернув здоровʼя тисячам дітей. Зараз лікарня пошкоджена російським ударом, під завалами люди, точна кількість поранених і загиблих наразі невідома. Зараз усі допомагають розбирати завали: лікарі, звичайні люди.”

“Росія не може не знати, куди летять її ракети, і повинна сповна відповісти за всі свої злочини: проти людей, проти дітей, проти людяності загалом. Дуже важливо, щоб світ зараз не мовчав про це і щоб кожен бачив, що таке Росія, що вона робить, – підкреслив президент.”

Начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко повідомив, що внаслідок ракетного удару і вибухів у Києві зафіксовано падіння уламків в Солом’янському, Дніпровському, Дарницькому, Деснянському, Шевченківському та Голосіївському районах.

Попередньо відомо, що:

  • в Солом’янському районі є пошкодження офісної будівлі;
  • у Голосіївському уламки впали біля житлового будинку;
  • у Дніпровському районі горять уламки ракети в житловій забудові;
  • у Дарницькому районі пошкоджено приватний будинок;
  • у Деснянському районі загорівся будинок.