12:28, 10 липня, 2024 року
Росія видала ордер на арешт Юлії Навальної
Юлія Навальна

Росія видала ордер на арешт вдови російського опозиціонера Олексія Навального Юлії на підставі нібито її участі в “екстремістській” групі.

Ордер заочно видав московський суд у вівторок, 9 липня, через п’ять місяців після смерті Навального в російській колонії. Навальна звинуватила в смерті її чоловіка президента Росії Володимира Путіна.

У Росії “екстремістськими” зазвичай називають незалежні громадські групи, які перечать заявам Кремля.

Після смерті Олексія Юлія Навальна проживає за межами Росії з двома дітьми. Пишучи в X у вівторок, вона попросила своїх прихильників не відволікатися на постанову суду проти неї, а зосередитися на ширшій кампанії проти Путіна.

Юлія Навальна, яка зараз перебуває за кордоном зі своїми дітьми, закликала своїх прихильників зосередитися на кампанії проти президента Росії Володимира Путіна, наголосивши:

“Коли будете писати про це, не забудьте написати головне: Володимир Путін – вбивця і військовий злочинець. Йому місце у в’язниці, і не десь у Гаазі, в затишній камері з телевізором, а в Росії – в тій же колонії і тій самій камері 2 на 3 метри, в якій він убив Олексія”, – написала Навальна.