9:51, 5 липня, 2024 року
Ветерана в Одесі послали
ветеран

Вадим Шевеленко, який під час відвідування ветеринарної клініки образив лікаря-ветерана ЗСУ Олексія Притулу, був позаштатним радником віцепрем’єрки Стефанішиної. На даній посаді він більше не працює.

"Офіс Віцепрем’єрки розуміє суспільне обурення, вважає таку поведінку неприйнятною, такою, що не відповідає нашим цінностям. Ситуація має бути вирішена у правовий спосіб", — йдеться у повідомленні.

 

Що відомо про ситуацію

Подія сталась учора, 4 липня, коли Вадим Шевеленко прийшов до ветеринарної клініки зі своїм собакою. На відео, яке оприлюднив лікар-ветеран Олексій Притула, видно, що чоловік вилаявся на ветеринара після того, як той повернувся в кріслі й показав свої протези.

Пізніше в мережі з'явилось відео розмови Вадима Шевеленка з Олексієм Притулою. Перший попросив вибачення за свою поведінку та зазначив, що йому здалось, ніби ветлікар "якось не так розмовляє". Протезів, за його словами, він не помітив.

Також Олексій Притула розмістив відео вибачення на своїй сторінці в Instagram, він зазначив, що вибачення прийме, якщо чоловік перерахує значні суми на потреби "Азова" та Третьої штурмової бригади.

Щодо Вадима Шевеленка склали протокол про адміністративне правопорушення, повідомили у поліції.

Про це у сюжеті "Прокидйся"